Fresko, Elcometer’in Manchester, İngiltere’deki Merkezini Ziyaret Etti

Fresko Visits Elcometer Headquarters in Manchester, UK

Fresko, Elcometer’in Manchester, İngiltere’deki Merkezini Ziyaret Etti

Fresko Yapı, koruyucu kaplamalar ölçüm cihazları ve kumlama ekipmanları alanında Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Elcometer markasının Manchester, İngiltere’de bulunan merkezini ziyaret etti.

Fresko ekibine Elcometer’in ürün portföyü ve son teknolojileri hakkında detaylı bilgi verildi. Elcometer ekibi tarafından verilen eğitimlerde, ekipmanlar ile ilgili uygulamalı bilgiler de aktarıldı.

Fresko bu program sayesinde Elcometer markasının yenilikçi ürünlerini ve çözümlerini yakından tanıma fırsatı buldu. Bu ziyaret, iki firma arasındaki iş birliğini daha da güçlendirecek ve müşterilere sunulan hizmet kalitesini artıracak.

Ziyaret kapsamında, Fresko ekibi Elcometer’in Manchester’daki tesislerini de gezdi. Tesiste, Elcometer’ın üretim ve kalite kontrol süreçleri hakkında bilgi alındı.

Fresko Yapı, Elcometer markasının Türkiye distribütörlüğü kapsamında, koruyucu kaplamalar ölçüm cihazları ve kumlama ekipmanları alanında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Elcometer ekibine, özellikle Nick Ball, Jordan Goodman, Alastair Kearton, David Barnes, Steve Pollard ve Chris Heron’a Manchester ziyaretimiz sırasında gösterdikleri misafirperverlik ve destek için teşekkür ederiz.

Share this post