Graco King Havasız Boya Püskürtme Makinası

Graco King Havasız Boya Püskürtme Makinası

Graco King Havasız Boya Püskürtme Makinası

Graco’nun özellikle ağır sanayi grubu müşterileri tarafından en çok sevilen boya pompası King geliştirilmiş haliyle tekrar üretilmeye başladı. En zor boyaları uygularken bile işinizi başarıyla tamamlamak için vazgeçemeyeceğiniz yeni King en güçlü partnerinizdir.

Graco King’de bulunan tüm parçalar en sert çevre koşullarına dayanacak ve en zorlu koruyucu kaplamalarıyla bile kolayca başa çıkabilecek şekilde tasarlanmıştır. 10 farklı basınçlandırma oranı sayesinde, uygulamanız için doğru basıncı ve debi özelliklerini sunan bir püskürtme makinesinden yararlanın.

Yüksek kaliteli, yüksek hacimli, yüksek basınçlı
Graco King pnömatik havasız boya püskürtme pompaları, koruyucu kaplamalara yönelik en güçlü makinelerdir. Sistem, daha önce hiç görülmemiş aplikatör çıkış değerleri, basınç oranları ve pompalama kapasiteleri sağlar.
Gelişmiş yalıtım ve dayanım
Gelişmiş kenar yükleme ve beş yerine yedi boğaz keçesi ile daha fazla sızdırmazlık ve kuvvet. Yeni MaxLife™ pompa alt grubu, en zorlu işler için tasarlanmıştır, eşsiz dayanıklılık ve kullanım ömrü sağlar.
Çoklu tabanca yetenekleri
Graco’nun güçlü ve yeni hava motoru hissedilir bir titreme olmadan birden çok tabancayı kullanmanızı sağlar. Birden fazla tabancanın takılmasını kolaylaştırmak için yeni bir manifold tasarlanmıştır ve sipariş edebileceğiniz ürün yelpazemize eklenmiştir.
Basit bakım ve onarım
Yeni King hava motoru, NXT hava motoru ile karşılaştırıldığında %50 daha az parçaya sahiptir. Böylece bakım ve onarım süreçleri çok daha kolaydır. Hava motoru üzerindeki tüm parçalara erişmek, bunları sökmek ve monte etmek çok daha kolaydır.
Boya perdesinde daha az titreşim
Hava valfindeki %145’ten daha yüksek egzoz kapasitesi sayesinde yeni strok sonlarındaki anlık durmalar daha azdır. Bu sayede boya perdesinin açma-kapama yapması (titreşimi) ortadan kalkmıştır. Belirgin farkı siz de göreceksiniz.
Daha az buzlanma
Isı yalıtımlı parçalar, sık sık donma derecesinin altına düşen hava motoru gövdesine doğrudan temas etmeyecek şekilde monte edilmiş ve yalıtılmıştır. Yeni tasarlanmış parçalar ve harici pilot hatları, pilot valfin donmasını engelleyerek hava motorunun aniden durmasını önler. Buzlanma riski %70 oranında azaltılmıştır. 

Share this post