Daha fazla bilgi için

Ad Soyad:
zorunlu alan!
zorunlu alan!
Firma:
zorunlu alan!
zorunlu alan!
E-posta:
zorunlu alan!
zorunlu alan!
Telefon:
zorunlu alan!
zorunlu alan!
  • - Şehir seçiniz -
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
- Şehir seçiniz -
zorunlu alan!
zorunlu alan!
İhtiyacınız olan özellikleri veya uygulamanız ile ilgili detayları yazınız
zorunlu alan!
zorunlu alan!

Elcometer FV Düz Vana

Mineral aşındırıcılarla kullanım için tasarlanan Elcometer FV Düz Vana, kumlama kazanından hortuma kadar aşındırıcının hassas bir şekilde iletilmesini sağlar.

  • 45° eğimli tasarımı ile homojen hava ve aşındırıcı karışımı sağlar.
  • Yüksek dereceli alüminyumdan üretilmiştir.
  • Vananın tıkanmasını önlemek için kolay erişimli servis imkanı
  • Kilitleme somunu, operatörün aşındırıcı vanasının ne kadar açık olduğunu anlamasını sağlar.
  • Mineral aşındırıcılarla çalışmak üzere tasarlanmıştır.
  • Basit bakım için servis kitleri mevcuttur.

 

PRODUCT RANGE

Elcometer FV Flat Valve

PED

  • Part Number :FV-B

ASME

  • Part Number :FV-N

SPARE PARTS

PED

Elcometer Flat Valve Spare Parts

Elcometer Flat Valve Spare Parts

Item Part Number Description
1 KIT 2 Wing Nut M6
2 KIT 2 Spacer M6 x 11
3 KIT 2 Washer M6 (x2)
4 KIT 2 Bolt M6 x 30
5 KIT 1 Air Hose, Steel Standard Safety Clip
6 KIT 2 Long Bolt (M12) (x2)
7 MT30078 Flat Valve Top Plate
8 KIT 1 Flat Valve Top Plate Gasket
9 MT30079 Flat Valve Middle Plate
10 KIT 1 Bottom Cover Gasket
11 MT30080 Flat Valve Bottom Cover
12 KIT 2 Wing Nut M8 (x2)
13 MT28578 FV Level Handle Guide
14 MT30006 Flat Valve Handle
15 KIT 1 Handle Pin
16 KIT 1 Spring
17 KIT 2 Bolt M12 x 50 (x4)
18 KIT 2 Washer (x12)
19 KIT 2 Nut M12 (x8)
20 KIT 1 Gasket (x2)
21 KIT 1 Flat Valve Shut Plate + Shaft
22 MT30007 Flat Valve Bottom Plate
23 KIT 2 Bolt M8 x 35 (x2)
24 KIT 2 Washer M8 (x4)
MT30153 FV Service Kit 1 (contains items 5, 8, 10, 15, 16, 20, & 21)
MT30053 FV Service Kit 2 (contains items 1, 2, 3, 4, 7, 13, 18, 19, 20, 23 & 24)

Elcometer Flat Valve Assembly

Elcometer Flat Valve Assembly

Part Number Description
MT30068-1 Elcometer 1440 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly
MT30068-2 Elcometer 1460 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer T, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly
MT30068-3 Elcometer 20100 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer T, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly
MT30068-4 Elcometer 24200 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer T, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly
MT30068-5 Elcometer 24285 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer T, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly

Spare Parts

Item Description Model Part Number
1 112” 15bar Pusher Line Assembly complete with Swaged Hose
  • Model 1440
  • Model 1460
  • Model 20100
  • Model 24200
  • Model 24285
  • MT28609-2
  • MT28609-4
  • MT28609-6
  • MT28609-7
  • MT28609-7
2 112” BSP Male, 60° Cone / 14” Male Red MT30019
3 114” BSP 45° T – Rubber Lined MT28562
4 114” BSP Forged Nipple, 3000lbs MT30009
5 114” BSP Claw Coupling MT30010
6 114” BSP Nipple Medium EN 10255 MT30011
7 FV Main Assembly FV-B
8 114” BSP Hex Nipple MT30012
9 114” BSP Male/Female Equal Union Taper Seat MT30013

ASME

Elcometer Flat Valve Spare Parts

Elcometer Flat Valve Spare Parts

Item Part Number Description
1 KIT 2 Wing Nut M6
2 KIT 2 Spacer M6 x 11
3 KIT 2 Washer M6 (x2)
4 KIT 2 Bolt M6 x 30
5 KIT 1 Air Hose, Steel Standard Safety Clip
6 KIT 2 Long Bolt (M12) (x2)
7 MT30078N Flat Valve Top Plate
8 KIT 1 Flat Valve Top Plate Gasket
9 MT30079 Flat Valve Middle Plate
10 KIT 1 Bottom Cover Gasket
11 MT30080 Flat Valve Bottom Cover
12 KIT 2 Wing Nut M8 (x2)
13 MT28578 FV Level Handle Guide
14 MT30006 Flat Valve Handle
15 KIT 1 Handle Pin
16 KIT 1 Spring
17 KIT 2 Bolt M12 x 50 (x4)
18 KIT 2 Washer (x12)
19 KIT 2 Nut M12 (x8)
20 KIT 1 Gasket (x2)
21 KIT 1 Flat Valve Shut Plate + Shaft
22 MT30007N Flat Valve Bottom Plate
23 KIT 2 Bolt M8 x 35 (x2)
24 KIT 2 Washer M8 (x4)
MT30153 FV Service Kit 1 (contains items 5, 8, 10, 15, 16, 20, & 21)
MT30053 FV Service Kit 2 (contains items 1, 2, 3, 4, 7, 13, 18, 19, 20, 23 & 24)

Elcometer Flat Valve Assembly

Elcometer Flat Valve Assembly

Part Number Description
MT30068-1N Elcometer 1440 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly
MT30068-2N Elcometer 1460 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer T, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly
MT30068-3N Elcometer 20100 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer T, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly
MT30068-4N Elcometer 24200 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer T, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly
MT30068-5N Elcometer 24285 Full FV Assembly complete with Pusher Line, 45° Mixer T, FV Flat Valve, Pot Union, Pot Coupling & Airline Assembly

Spare Parts

Item Description Model Part Number
1 112” 15bar Pusher Line Assembly complete with Swaged Hose
  • Model 1440
  • Model 1460
  • Model 20100
  • Model 24200
  • Model 24285
  • MT28609-2N
  • MT28609-4N
  • MT28609-6N
  • MT28609-7N
  • MT28609-7N
2 11/4” Male NPT / 17/8 Male JIC MT30019N
3 114” 45° T – Rubber Lined MT28562N
4 114” Forged Nipple, 3000lbs MT30009N
5 114” Claw Coupling MT30010N
6 114” Nipple Medium EN 10255 MT30011N
7 FV Main Assembly FV-N
8 114” Hex Nipple MT30012N
9 114” Male/Female Equal Union Taper Seat MT30013N

Daha fazla bilgi için

Ad Soyad:
zorunlu alan!
zorunlu alan!
Firma:
zorunlu alan!
zorunlu alan!
E-posta:
zorunlu alan!
zorunlu alan!
Telefon:
zorunlu alan!
zorunlu alan!
  • - Şehir seçiniz -
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
- Şehir seçiniz -
zorunlu alan!
zorunlu alan!
İhtiyacınız olan özellikleri veya uygulamanız ile ilgili detayları yazınız
zorunlu alan!
zorunlu alan!