Elcometer’ın Türkiye Ziyareti

Elcometer Türkiye Ziyareti

Elcometer’ın Türkiye Ziyareti

25 Kasım 2022 tarihinde, Elcometer Türkiye Distribütörü, Fresko Yapı‘yı ziyaret eden Jordan Goodman, bizi ziyaret etti. Kumlama ve koruyucu kaplamalarla ilgili her konuda harika bir hafta geçirdik! Adana ve çevresindeki çalışmalarımız hakkında fikir sahibi oldu ve bizimle çok değerli bilgiler paylaştı.

Jordan Goodman‘ın ziyareti bizim için çok önemliydi. Onunla birlikte, müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için nasıl daha iyi bir yol izleyebileceğimize dair birçok fikir alışverişinde bulunduk. Kumlama ve koruyucu kaplamalarla ilgili sorularımızı cevapladı ve bizimle en son teknolojik gelişmeleri paylaştı.

Firmanın amacı, müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Jordan Goodman’ın ziyareti bize bu hedefimizde daha da ilerleme kaydedeceğimize dair umut verdi. Onun deneyimleri ve bilgileri, işimizi daha iyi yapmamız için bize rehberlik edecektir.

Bu ziyaretin bize sağladığı bilgileri ve deneyimleri müşterilerimizle de paylaşacağız. Fresko Yapı olarak, müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Share this post